הקמת בריכות

הקמת בריכות שחיה

חושבים על בנית בריכה חיצונית או מקורה, בריכת הידרותרפיה או טיפולי מים? חולמים על בניית בריכה פרטית או מתכננים בריכה ציבורית, מרכז בילוי או בריכת ספא?

ב"אקווריוס" – בריכות שחיה, תמצאו תשובה לכל חלום או משאלה.
לחברת "אקווריוס" היכולת המקצועית הטובה ביותר לתת מענה בנושאי: תכנון, הקמת בריכות שחיה, שיפוץ ותחזוקה בכל גודל ועבור כל ייעוד.

שחיה פרטיות

אקווריוס" – מהחברות המובילות בענף הבריכות הפרטיות והציבוריות. אנו מתמחים בתכנון ובצוע לבריכות שחייה – עשויות יציקת בטון, חיפוי – קרמיקה , פסיפס. הייחודיות של אקווריוס הנה רמת השירות והיחס האישי ללקוח מרגע הייעוץ, הסקיצות,

התכנון על הנייר, דרך הביצוע בשטח, טיב החומרים 

 

הקמת בריכות שחייה ציבוריות ​

הבריכה הציבורית מהווה מרכז בריאות וספורט יומיומי למבקרים רבים. המודעות שלנו עולה כל הזמן לאורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה, ספורט מאוזן יומיומי ומביא באופן טבעי אנשים רבים מידי יום בכל עונות השנה אל מתחם הבריכה הציבורית אשר הפך עם השנים למרכז ספורט ובריאות הכולל ברובו חדרי כושר, סאונה, ג'קוזי, חוגי ספורט שונים.  בנוסף, משמשת הבריכה הציבורית כמקום בילוי משפחתי על בסיס יומי בימות הקיץ החמים.

 

לחברת "אקווריוס" ניסיון עשיר בבניית בריכות שחיה ציבוריות. תכנון הבריכה נעשה בהתאמה מושלמת לתנאי הסביבה הן מבחינת הנאה מקסימלית, דרכי גישה נוחות סביב הבריכה והבטיחות הגבוהה ביותר.

 

הקמת בריכות נוי

חברת "אקווריוס" מתמחה בבניית בריכות נוי ומזרקות.

אצלנו המומחים להתאמת בריכת נוי לתנאי השטח, מערכות טיהור מים ומסלע.

נוסף לנסיון בביצוע, ל"אקווריוס" מגוון רחב של עבודות הקשורות לעיצובים בבטון, סלעים ומים. "אקווריוס" בריכות שחיה מטפלים בכל התחומים הנוספים הנדרשים בפרויקט הכוללים משאבות, ניקוזים, שיפועים, חשמל, צנרת ועוד.

צוות המומחים שלנו פועל יחד עם הלקוח משלב הסקיצה ועד לביצוע בשטח ותחזוקה שוטפת. מפלים ומזרקות מים ניתן להקים במגוון רחב של עיצובים, חומרים ,סגנונות ועלויות.

נוסף על כך אנו מתמחים בהוספת מפל מים, מזרקה לבריכת שחיה פרטית או מספר מפלים על פי רצון הלקוח.

השאירו פרטים, ועשו צעד ראשון בדרך למימוש החלום שלכם כבר בקיץ הקרוב.​

Open chat
דילוג לתוכן